*_* Naruto Romania *_*
Bine ati venit.
Sper sa va distrati pe forumu' nostru. Smile

Aaa si apropo daca nu va faceti cont nu o sa vedeti nici macar un sfert din forum Smile

Aniversarea a 3 si 4 ani

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Aniversarea a 3 si 4 ani

Mesaj Scris de Gheby Axel la data de Mier Iul 23, 2014 10:29 pm

Cu un an in urma, acest forum implinea 3 ani de la fondare sau mai bine zis, in data de 21.07.2013, implinea 3 ani, cu 2 zile in urma, pe data de 21.07.2014, acest forum a implinit 4 ani, in ziua respectiva am facut o mica plimbare pana la Calarasi, mi-am petrecut cam toata ziua pe acolo, am ajuns seara acasa, am iesit in oras apoi, iar cand m-am intors eram deja obosit si am adormit destul de repede, oricum, nu aveam de gand sau nu credeam ca am sa mai scriu acest post, dar, m-am gandit mai bine, si uite ca acum il scriu, la 2 zile dupa ce forumul a implinit 4 ani, dar, la fix 4 ani, cand draga mea Konan s-a inscris pe forum, ma bucur foarte mult ca a ajuns aici, si ma bucur ca am petrecut de atunci si pana acum, numai clipe frumoase alaturi de ea. De asemenea, ma bucur ca au fost si ceilalti membri, Haky, Sakura, Ana, Vlad, si nu numai ei, dar si ceilalti, alaturi de mine, si de forum, si am putut sa petrecem ceva timp pe forum, distrandu-ne.

Imi amintesc ca la inceput, voiam si ma straduiam, nu numai eu, dar si ceilalti membri, care au fost alaturi de mine, sa ajungem cu forumul in top, pe locul 1, din pacate, nu am reusit sa ajungem pe locul 1, poate, nu poate, sigur, daca era mai multa activitate, si nu lasam forumul sa moara, mai apareau alti membri dornici sa ne acompanieze, ajungeam, dar nu asta e cel mai important, cel mai important este faptul ca ne-am distrat, putini cat am fost, in putinul timp, cat a fost, si a fost frumos.

Cu toate ca a trecut foarte mult timp de cand acest forum nu mai activeaza, acest forum nu va fi sters, cel putin de mine in niciun caz.

Se pare ca m-am lungit si am ajuns sa scriu un roman, poate cine stie, cineva isi va mai aminti de acest forum si va ajunge pe aici si poate va citi asta.

Ca de incheiere, La Multi Ani Naruto-Max si tuturor membrilor de pe forum.

...:::Naruto Max:::...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gheby Axel
Owner
Owner

Sat : Satul ascuns intre frunze
Element :
Warn : 100%
Puncte : 5642